Renowacja klasyków w Józefowie, sprawdź ofertę!

Jeśli chcesz, aby twój samochód cieszył oko wśród przechodniów i wyglądał nieskazitelnie. Zastanów się nad jego odnowieniem! Renowacja klasyków w Józefowie to nasz warsztat, który specjalizuje się w renowacjach klasyków oraz samochodów zabytkowych.

Renowacja czy rewitalizacja pojazdów?

Renowacja klasyków w Józefowie cieszy się sporym zainteresowaniem. Jeszcze parę lat wstecz nikt nie pomyślałby , żeby nadać nowe życie starym samochodom. W naszym warsztacie zajmujemy się rewitalizacją pojazdów. Co to oznacza w praktyce? Na początku warto ustalić co należy naprawić w samochodzie. Można zdecydować się na wymienianę wszystkiego. Począwszy od silnika, aż po tapicerkę. Jest to zakres działalności mający na celu przywrócenie świetności poszczególnych elementów lub remont całego pojazdu. Warto zastanowić się nad tym czy inwestować w poszczególne elementy, czy stopniowo skupić się na renowacji całego auta. Proces ten niekoniecznie musi odnosić się do auta zabytkowego. Zajmujemy się nie tylko renowacją aut zabytkowych. U nas także wykonać renowację aut kultowych, kolekcjonerskich czy samochodów, które zostały wyprodukowane w określonych ilościach. Te trudno dostępne egzemplarze cieszą się dużą popularnością, wśród naszych klientów.

Proces rewitalizacji pojazdu?

Oferujemy nie tylko renowację klasyków w Józefowie. W naszym warsztacie prowadzimy naprawy blacharskie nadwozia, naprawy blacharskie ramy, naprawy lakiernicze. Naprawy instalacji elektrycznej wraz z jej modernizacją w razie konieczności nie są nam straszne. Staramy się także wyposażyć samochód w akcesoria i systemy komfortu. Do naszych prac możemy także zaliczyć naprawy i zabezpieczenia podwozia oraz zawieszenia pojazdu. Do najczęstszych zadań podczas renowacji trzeba także dodać naprawę i modernizację układu napędowego oraz naprawę i przebudowę elementów wnętrza. Wykonujemy także tuning pojazdów z najwyższej jakości części.

Jakie modele zostały odrestaurowane?

Z racji tego, że specjalizujemy się w renowacjach klasyków marki BMW. Do naszego warsztatu trafiły modele takie jak:

  • BMW serii 3 model e21 i e30
  • BMW serii 5 model e12 i e28
  • BMW serii 7 model e38
  • BMW serii 8 model e31

Z kim współpracujemy ?

Proces renowacji jest etapem, który wymaga od nas ciągłego szkolenia, aby dążyć do perfekcji. Ponadto inspiracje do prowadzonych działań czerpiemy od najlepszych. A są nimi: Alpina, Hartge, Ac Schnitzer, Liebieg, Mathes, Breyon, Kelleners.

Jak przebiega proces renowacji?

Renowacja klasyków w Józefowie to proces złożony. Wymaga znajomości techniki budowy pojazdu i technik lakierniczych. Nie każdy warsztat samochodowy podejmie się takiego zadania. Warsztat Mikulski Motorsport zajmuje się tego rodzaju pracami już od pokoleń. Wykonamy dla Państwa najtrudniejsze zadania. Pierwszym etapem pracz zazwyczaj jest rozmowa z klientem i omówienie szczegółów, tak aby efekt wykonywanych prac zadowolił klienta. Nie lubimy kompromisów i niejednokrotnie zdarza nam się naprawić fabrykant. Nie chodzi nam w tym stwierdzeniu tylko o zmianę parametrów pojazdu, a także o poprawienie zastosowanych wcześniej w nim rozwiązań bazujących na nowych technologiach.
Nasza główna specjalizacja sa silniki spalinowe. Z chęcią także podejmujemy się modernizacji instalacji elektrycznej, Uzupełnienie wyposażenia oraz dodanie do wnętrza niezbędnych detali nie jest nam straszne.
Aby efekt renowacji przeszedł najśmielsze oczekiwania używamy do tego drukarek 3D, profesjonalnie wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie spawalnictwa i wykończenia metali.
Rzadko dostępne częsci do samochodów zabytkowych pozyskujemy od sąsiadów z zachodu, gdzie marka BMW jest ich krajem macierzystym.

Nasze pozostałe usługi

renowacja klasyków józefów