Motorsport czy to tylko dziedzina?

Jeśli chcesz, aby twój samochód cieszył oko wśród przechodniów i wyglądał nieskazitelnie. Zastanów się nad jego odnowieniem! Renowacja klasyków w Józefowie to nasz warsztat, który specjalizuje się w renowacjach klasyków oraz msaochodów zabytkowych.

Cel, którym kierujemy się w Motorsporcie?

W naszym zespole Motorsport Józefów na próżno możecie szukać praktyki low-budget, ponieważ jest to duży błąd ze strony firm. Naszym głównym celem jest wytwarzanie gotowych produktów, które sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Projekt ten jest podzielony na zespoły. Każdy członek zespołu ma wyznaczone zadanie, z których później jest rozliczany.

Rozmowa z klientem?

Podczas spotkania z klientem przedstawiamy plan projektu typu kick- of, tworzący przy okazji road- map, która już wcześniej staje się odnośnikiem do działań projektowych. Podczas spotkania ustalany jest budżet na wykonanie zadania. ewentualne dodatkowe koszty są niezwłocznie przekazane do klienta. Nie wykonujemy dodatkowych zadań bez konsultacji ze zleceniodawcą. W MotorSport Józefów starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, a także doprowadzić do sytuacji win-win, rozliczamy się precyzyjnie z czasochłonności. Jednak stosujemy zasadę płacenia z aefekty naszej pracy, a nie za drogę do dochodzenia do nich. W związku z tym jeśli to możliwe nie stosujemy zasady czasu otwartego.

Od czego zaczął się Motorsport?

Firma Bayerische Motoren Werke AG rozpoczęła budowanie własnych samochodów w latach 30. Model 328 przyczynił się do wzrostu reputacji firmy w obszarze sportowym, wliczając w to dobre występy w wyścigu 24h Le Mans (1939) oraz zwycięstwo w Mille Miglia (1940). Po II wojnie światowej modele 328 były używane jako podstawa dla samochodów wyścigowych, znanych pod wspólną nazwą BMW Eigenbau. Pojazdy te odnosiły sukcesy w Formule 2 na przełomie lat 40. i 50., ścigając się do 1955 roku. Uczestniczyły także w Formule 1. Po wprowadzeniu „nowej” Formuły 2 BMW wycofało się z tej serii, angażując się w wyścigi samochodów turystycznych. W 1967 roku BMW wróciło do Formuły 2 stosującej silniki 1,6 litra, stosując jednostki napędowe Apfelbecka. W 1967 roku BMW korzystało z samochodów Lola T100, a rok później – z Loli T102. W czerwcu 1969 roku BMW wprowadziło samochód projektu Lena Terry’ego, 269. W 1979 roku BMW powołało serię Procar, która istniała do 1980 roku. Pod koniec roku 1986 BMW ogłosiło wycofanie z Formuły 1, a prawa do silnika M12/13 nabyła firma Megatron.

BMW Motorsport, a wyścigi samochodów turystycznych.

Wyścigi te okazały się przełomowe. Williams podjął współpracę z BMW, gdzie w 2003 roku niewiele zabrakło do zdobycia tytułu. Od 2005 roku BMW podjęło współpracę z Sauber. Uczestniczył on w Formule 1 od 2006 roku, a w 2008 roku za sprawą Roberta Kubicy zdołał wygrać jedyny wyścig.

Ciągły rozwój – Motorsport Mikulski

Motorsport Józefów daje nam wolność i możliwość rozwoju. Dużo osób uważa, że sport ten jest bardzo ryzykowny. Biorąc udział w wyścigu stawiamy na szali swoje zdrowie i życie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby to ryzyko zminimalizować

Nasze pozostałe usługi

motorsport józefów